Založ si blog

Zopár faktov na zamyslenie

Niektoré napíšem po druhý krát, aby si ich prečítalo viac ľudí. Svoj názor nevnucujem nikomu, aj ja sa môžem mýliť. Som za to, aby každý myslel vlastnou hlavou. A možno sa zamyslel nad tým, že či všetko čo sa deje okolo covidu je s kostolným poriadkom. Mne to tak nepríde.

Matovič konečne na tlačovke priznal, že v boji proti covidu pomáha aj užívanie vitamínu C a D. https://www.youtube.com/watch?v=92Khga7TJqs Aj vy to poznáte? Proti ochoreniu, na ktoré vraj neexistuje liek a na ktoré na Slovensku zomierajú tisíce ľudí, poznáte niečo čo vám pomohlo. No vy sa ani za svet s tým nepodelíte s inými ľuďmi. Nevidím, že by z pozície premiéra robil tlačovky, točil videá či vydával facebookové dekréty kde by upozorňoval na dôležitosť užívania vitamínov C a D v boji proti covidu. Z pozície ku ktorej vzhliada celé Slovensko. Uvedomujete si to? Koľko zloby, arogancie a nenávisti musí byť v takomto človeku?

Učiteľov nám očkujú vakcínou, o ktorú v Nemecku nie je záujem https://www.trend.sk/spravy/vacsina-zaockovanych-proti-covidu-moze-ocakavat-vedlajsie-ucinky-astrazeneca-nie-je-vynimkou Vedia to naši učitelia? Aký je to pocit pichnúť do seba niečo, čo v Nemecku nechcú?

Pfizer na svojich slovenských stránkach píše, že má dostatočné množstvo liekov proti covidu https://www.pfizer.sk/novinky/list-lekarom-zdravotnym-sestram-lekarnikom-inym-zdravotnickym-pracovnikom v apríli minulého roka. Robia si z nás srandu? Kde sú teda tie lieky a prečo sa nimi neliečia ľudia na Slovensku? Prečo vakcíny sú, ale lieky nie? Alebo adminovi tam pobehoval nejaký škriatok Jarčuška a poprehadzoval písmená? Alebo Pfizer klame? Btw. poslal som to Richardovi Sulíkovi a odpísal mi, že to preveria. Som zvedavý na výsledok.

Na stránkach americkej vládnej agentúry pre správu liečiv a potravín FDA sa stále viete dočítať v príbalovom letáku ku vakcínam od Pfizeru a Moderny, že pred covidom vás iba možno ochránia, možno neochránia každého a že vážne a neočakávané dlhodobejšie nežiadúce účinky sa môžu vyskytnúť, pretože vakcína je stále študovaná a skúšaná https://www.fda.gov/media/144414/download Ľudia na Slovensku si takéto informácie nezaslúžia?

Pretože keď pozerám na stránku Slovensko proti covidu, ktorú zriadilo ministerstvo zdravotníctva, tam sa k téme dlhodobým vedľajším účinkom vyjadrili vetou ,,pri vakcínach proti Covidu nie je dôvod na obavu z dlhodobých vedľajších účinkov. Všetky vedľajšie účinky popísané v príbalovom letáku vakcíny od spoločnosti Pfizer sú krátkodobé. Dlhodobé účinky sú pri vakcínach vo všeobecnosti raritné.“ https://slovenskoproticovidu.sk/vsetko-o-ockovani/bezpecnost-a-ucinost/9-ake-su-dlhodobe-vedlajsie-ucinky-vakciny-vs-dlhodobe-ucinky-covidu Nepríde vám to ako zavádzajúca informácia? Mne áno. Ja sa zaujímam o konkrétne tieto nové vakcíny a nie o vakcíny vo všeobecnosti. To, že vás vyzývajú aby ste nahlasovali vedľajšie účinky, vám nepríde ako pokus na ľuďoch? Mne áno

Vakcíny proti covidu sú schválené len podmienečne https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-recommends-first-covid-19-vaccine-authorisation-eu Nevadí to nikomu z vás, čo ste si to dali pichnúť? Nevadí vám, že tento ,,pokus“ s vakcínami trvá dva roky, aby toho viac vedeli?

Neviem ako vy, ale ja týmto ľuďom neverím, keď sa nám snažia nahovoriť ako im záleží na našom zdraví a ochrane životov. Sú schopní položiť svoju ekonomiku na kolená, uvrhnúť ľudí do chudoby, zadĺžiť svoju krajinu tak, že ten dlh nikdy nesplatíme, zlikvidovať ľuďom psychické zdravie, odsunúť na vedľajšiu koľaj ľudí s inými chorobami, ničiť deťom budúcnosť, lebo to čo teraz prežívajú zanechá následky na ich psychickom zdraví a tie si ponesú po celý život. Namiesto povzbudzovania, nás neustále strašia zo všetkých strán. Namiesto neustáleho nabádania ľudí do posilňovania imunity, rozprávajú neustále o tom čo nemôžme a čo musíme. A najnovšie nás vydierajú, že kým sa nedá zaočkovať určité percento ľudí, bude sa donekonečna predlžovať núdzový stav. Nie, takto sa život nechráni, nechať ľudí umrieť od hladu, preto aby neumreli na covid, nie je ochrana života. Vy im možno fandíte, ja nimi pohŕdam. Vírus som nikdy nepodceňoval, zdravie si chránim ako nikdy predtým, ale voči tomu čo sa deje v mene covidu a ako riadia túto krízu pociťujem silný odpor.

Samozrejme, mám toho veľa na srdci, ale to by bol kilometrový článok. Chráňte si svoje zdravie. Užívajte vitamín C, rozdeľte si aj 1-2 gramy denne do viacerých dávok, vitamín D, zinok + selén, jedzte viac ovocia a zeleniny, športujte, cvičte, hýbte sa, chodievajte do prírody na čerstvý vzduch, dbajte na dostatok spánku, otužujte sa, chráňte si pokoj a vyvarujte sa stresu, lebo ten ničí zdravie.

Pfizer, BioNTech a zázračná vakcína

16.02.2021

Niekde som raz zachytil citát, že ,,človek, ktorý si nekladie otázky, akoby ani nežil“. Neviem , kto to povedal, ale páči sa mi. Ja som človek obyčajný, s malým o, nevzdelaný, ale zato veľmi zvedavý. A preto keď mám otázky, tak si pozerám všetky možné zdroje a informácie si potom overujem. Takto som dostal aj tip na alternatívnej scéne. A musím povedať, že čím [...]

Lichôtka kanadského média na adresu Slovenska + Kde je Rakúsko a kde sme my

14.02.2021

,,Viete, kde je Slovensko? Nie? Pravdepodobne to je dôvod, prečo sa vláda v rámci úsilia potlačiť covid, odvážila zmeniť túto krajinu na nacistický experimentálny tábor.“ Aj takéto prirovnanie použilo kanadské médium breaking-news.ca o Slovensku. Dostal sa ku mne tip, čo na našu adresu napísal istý kanadský portál. Aby niekto nepišťal, že tu citujem [...]

Slovensko proti covidu

31.01.2021

Určite ste si mnohí všimli rozkošnú stránku, ktorú zriadilo ministerstvo zdravotníctva s názvom Slovensko proti covidu https://slovenskoproticovidu.sk. Musím povedať hneď na začiatok, že som zástancom slobodného rozhodovania sa. Nech sa každý sám rozhodne či sa očkovať alebo nie. Ale považujem za správne, aby to urobil na základe dostatku informácii pre aj proti. A nie [...]

grécko zemetrasenie

Stredné Grécko zasiahlo ďalšie zemetrasenie

04.03.2021 22:25

Oblasť stredného Grécka postihlo zemetrasenie, aj počas dňa, vyžiadalo si najmenej 11 zranených.

švédsko teroristický útok

Vo Švédsku útočil Afganec

04.03.2021 20:21

Počas stredajšieho útoku na juhu Švédska bolo zranených sedem osôb.

Mjanmarsko demonštrácie

Pred rozkazmi vojenskej junty utiekli policajti z Mjanmarska do Indie

04.03.2021 18:01

Od vojenského prevratu bolo v Mjanmarsku zabitých najmenej 54 ľudí a vyše 1700 zadržali.

Igor Matovič

Grendel nechce vraziť Matovičovi dýku do chrbta, Naď vychválil premiéra

04.03.2021 17:00

Igor Matovič svoj mandát premiéra zastáva svedomito a robí tie najlepšie rozhodnutia v prospech krajiny, odkázal Jaroslav Naď.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 36298x
Priemerná čítanosť článkov: 3025x

Autor blogu

Kategórie